Ehitustehnika rent

Ehitustehnika on kaasaegses ehituses asendamatu. Seda alati ei ole kasulik osta – tehnika hooldamine, masinate hoiustamiseks vajalikud ruumid ning kvalifitseeritud masinajuhtide otsimisega kaasnevad suured lisakulud. Iga ettevõte elus on perioode, mil tehnikat vajatakse rohkem , kui olemasolevad võimalused lubavad. Me oleme valmis tegema Teile komplekspakkumise kõigis masina kategooriates ja suudame rahuldada mistahes vajadused ehitusplatsil. Saadame teie objektile vajalikud masinad ja just nii palju, kui Te vajate, et töö saaks õigeaegselt tehtud.

Teil on võimalus leida kogu vajaminev ehitustehnika ühest kohast

Meie põhieesmärk on pakkuda kvaliteetset renditeenust, lihtsat süsteemi seadmetete otsimiseks ja tellimiseks. Arendame pidevalt oma tellimussüsteemi, lisame uusi funktsioone ja laiendame oma teenuste nimekirja.

Kallurid
Buldooserid
Karjääritehnika
Kopp-laadurid
Tõstemehhanismid
Multiliftid
Kaevetehnika
Mini tehnika
Platvormid
Teedeehitustehnika
Treilerid
Laadurid

Saadaval on rohkem kui 986 masinat, et rahuldada teie vajadusi nii ehitusplatsil kui ka territooriumi haldamisel

Tellimine Unirendi kaudu

Vajate erinevat tehnikat objektile?
Võta ühendust meie logistikutega
Leiame kõik vajalikud masinad ja jälgime nende tööd

Järgnevalt 7 põhjust, miks tasub meie ettevõttega koostööd teha:

  • Pakume komplekslahendusi, mis tahes töödeks. Te ei pea kulutama oma väärtuslikku aega tehnika otsimisele erinevatest firmadest. Meie kliendid saavad valmispakkumisi ka mitmele masinale korraga.
  • Unirent.ee lähenemine on individuaalne. Te võite arvestada tasuta konsultatsiooniga ja kvalifitseeritud abiga igal ajal.
  • Meil töötavad kogenud spetsialistid.
  • Me jälgime iga tehtud töö ja koostame hinnangud kõikide ehitustehnikatele.Soovi korral on teil võimalus vallida,kellega soovite koostööd teha oma objektil.
  • Meie hinnapoliitika on täielikult läbipaistev ja arusaadav.
  • Oleme huvitatud ausast ja pikaajalisest koostööst.
  • Me täiustame oma süsteemi pidevalt ning lähiajal on saadaval unikaalsed lahendused eritehnika tellimisel.

Meie ülesanne: teha teie töö võimalikult lihtsaks. Me säästame teie aega ja pakume kvaliteetseid teenuseid ning lahendame õigeaegselt kõik tekkinud probleemid. Me oleme valmis töötama nii eraklientide kui ka suuremahuliste projektidega. Oleme oma usaldusväärsust tõestanud klientidele korduvalt. Kui te olete huvitatud koostööst meiega, palume võta ühendust telefoni teel või saata päring meie veebilehe kaudu. Meie logistikud võtavad teiega ühendust ja annavad kogu vajaliku info.

Aitab rentida ehitustehnikat

Küsi lisainfot:


Aleksei Borissenko

Materjali müük / Tehnika rent
+372 56966881
aleksei@unirent.ee

Aleksandr Najanzin

Materjali müük / Tehnika rent
+372 562 777 84
alex@unirent.ee