Lumekoristus ja äravedu

06.01.2019

Lumekoristus ja äravedu on Unirent.ee hooajaline, kuid on väga oluline tegevuse suund. Selline asjade olukord on tingitud suurest nõudlusest antud teenustekompleksi vastu meie kliimatingimustes. Eestis talv saabub reeglina ootamatult, lumiseid päevi on meil keskmiselt 50-80 ja lumikate kõrgus on kuni 30-40 cm. Lõuna-Eestis on lumikate kõrgus kuni 50 cm ja kõige lumisemateks kuudeks loetakse jaanuari ja veebruari. Iga rohke lumesadu raskendab linna ja selle ümbruse elanike elutegevust. Seepärast lumest puhastamise, selle koristuse ja äraveo teenused on aktuaalsed nii äri-, tööstus- ja riigiasutustele kui ka eraisikutele, kes igapäevaselt kasutavad majaalasid nende läbisõiduteede, jalakäijate tsoonide ja autoparklatega.

Unirent OÜ pakub järgmised teenuseid:

Unirent OÜ pakub koristus- ja laadimistehnika täisarsenali hoonetega piirnevate territooriumide ja avatud objektide teenindamiseks talveperioodil. Me leiame tehnika teie objekti läheduses, mis võimaldab operatiivselt osutada lume koristuse, pealelaadimise ja väljaveo teenuseid, ning samuti korraldada operatiivset ja katkematu lume äravedu mis tahes mahtudes. Me oleme valmis pakkuma teile kallureid, laadureid, koppekskavaatoreid ning samuti minitehnikat lume koristuseks.

Lumekoristus algab pöördumisest Unirent OÜ-sse. Meie spetsialistid on valmis arutama igasuguseid koostöövorme. Meie jaoks on tähtis iga klient! Ettevõtte Unirent OÜ tootmisvõimsused võimaldavad töötada nii ühekordsete lume koristuse ja äraveo kohta sõlmitud lepingute alusel, kui ka mis tahes keerukusega suurte objektide abonentteeninduse hooajaliste lepingute alusel.

Helistage telefonil +372 5620 5016 ja meie spetsialistid aitavad teil optimeerida ja vähendada territooriumi koristuse ja lume äraveo kulusid.


Arve number