Miks tasub ehitajal kasutada meie teenuseid?


Ehitustehnika on kaasaegses ehituses asendamatu. Seda osta ei ole alati kasulik – tehnika hooldamise, masinate hoidmiseks vajalike ruumide ning kvalifitseeritud masinajuhtide otsimisega kaasnevad suured lisakulud. Iga ettevõtte praktikas on perioode, mil tehnikat oleks vaja rohkem kui olemasolevad võimalused lubavad. Me oleme valmis tegema Teile komplekspakkumise kõigis masinakategooriates ja suudame rahuldada mistahes vajadused ehitusplatsil. Saadame teie objektile vajalikud masinad ja just nii palju, kui Te vajate, et tööd saaks õigeaegselt tehtud.

Unirent.ee-l on täna pakkuda üle 2000 erineva masina ja me pingutame selle nimel, et suurendada oma koostööpartnerite arvu.

Järgnevalt 7 põhjust, miks tasub meie ettevõttega koostööd teha:

  • Pakume komplekslahendusi mis tahes töödeks. Te ei pea kulutama oma väärtuslikku aega tehnika otsimisele erinevatest firmadest. Meie kliendid saavad valmispakkumisi ka mitmele masinale korraga.
  • Unirent.ee lähenemine on kliendikeskne. Te võite arvestada tasuta konsultatsioonide ja kvalifitseeritud abiga igal ajal.
  • Meil töötavad kogenud spetsialistid.
  • Me jälgime kõiki tehtavaid töid ja koostame kõikide operaatorite reitingu. Soovi korral on Teil võimalus valida, keda Te oma objektile töötama soovite.
  • Meie hinnapoliitika on täielikult läbipaistev ja arusaadav.
  • Oleme huvitatud ausast ja pikaajalisest koostööst.
  • Me täiustame oma süsteemi pidevalt ning lähiajal on saadaval unikaalsed lahendused eritehnika tellimisel.

Meie ülesanne: teha teie töö võimalikult lihtsaks. Me säästame Teie aega ja pakume kvaliteetseid teenuseid ning lahendame õigeaegselt kõik tekkinud probleemid. Me oleme valmis töötama nii eraklientide kui ka suuremahuliste projektidega. Oleme oma usaldusväärsust tõestanud klientidele korduvalt. Kui Te olete huvitatud koostööst meiega, palume võtta ühendust telefoni teel või saata päring meie veebilehe kaudu. Meie töötajad võtavad Teiega ühendust ja annavad kogu vajaliku info.


Registreerimine siin: https://auth.unirent.ee/register/

Äpp on saadaval:

  

Arve number